top of page

ROZSÁHLÉ POZEMKY
FOJTKA

Fojtka, Mníšek, Česko

5.990.000 Kč

CELKOVÝ POPIS

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozsáhlé pozemky v Mníšku - část Fojtka. V obci, která se v posledních letech se stala vyhledávanou lokalitou díky své poloze na úpatí Jizerských hor a dobré dostupnosti do krajského města Liberec. Pozemky jsou svažité s jižní orientací. Dle územního plánu obce je zastavitelná plocha 1450 m2. Celková výměra pozemků je 18 361 m2 (2 325 m2 – lesní pozemek, zbytek trvalý travní porost). Velikost pozemků v kombinaci s okolním lesem zajistí naprosté soukromí. Jižní orientace zaručí dostatečné oslunění. Velkou výhodou lokality je slepá hlavní silnice. Místem tedy projíždí převážně rezidenti a je zde minimální provoz. Přístup k pozemku je zajištěn po obecní nezpevněné cestě. V části pozemku lze postavit samostatně stojící objekt – rodinný/bytový dům. Pozemky se nachází v CHKO (při výstavbě bude nutné dodržet určité podmínky - můžeme doporučit architekta znalého místních poměrů. Aktuálně slouží pozemky jako pastvina pro koně.

Doporučeno pro klienty hledající pozemek pro novou výstavbu v žádané lokalitě a v naprostém soukromí. Více informací podá prodávající makléř.

 

 Obec:

V Mníšku žije cca 1600 lidí. Zastoupena je základní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, pošta, praktický lékař, potraviny, knihovna, letní sportoviště… Nachází se zde oblíbená vodní nádrž Fojtka a golfové hřiště.  Obec je velmi dobře dostupná s krajským městem Liberec silnicí I/13 (autem cca 5 min.). Do Liberce jezdí i pravidelná autobusová linka a vlakové spojení. Opačným směrem jsou dobře dostupné hranice s Německem a Polskem.

Informace

Typ nemovitosti

Pozemek - trvalý travní porost, les

Dispozice

Koupelna

Plocha

18 361 m2

Podlaží

Rok výstavby

Lokalita

Fojtka, Mníšek, Česko

Máte zájem o tuto nemovitost? 
Zanechte své údaje zde: 

Děkujeme za odeslání!

Budeme Vás kontaktovat hned, jak to bude možné.

bottom of page