top of page

DŮM K REKONSTRUKCI
+ STAVEBNÍ POZEMEK
JENIŠOVICE

Jenišovice u Jablonce nad Nisou, Česko

5.499.000 Kč

CELKOVÝ POPIS

Prodej souboru nemovitostí (rodinný dům + pozemek s možností výstavby). Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě na okraji obce Jenišovice. Jde o lokalitu s řídkou zástavbou a rekreačním potenciálem - na hranici Českého ráje (vhodné pro investory - zpracovaná studie na apartmánové bydlení). Jenišovice jsou menší obcí se základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, pošta, potraviny, kavárna apod.). Kompletní občanská vybavenost se pak nachází ve vedlejších městech. Díky rychlému dopravnímu napojení na silnici R35 je pohodlně dostupný Turnov i Liberec. Výhodou je navazující dálniční spojení na Prahu, která je vzdálena cca 80 km.

 

Aktuálně jde o starší rodinný dům (typově spíše chalupa) s pozemky v údolí o celkové ploše cca 4 400 m2. Na pozemky dále navazuje les. Dům je určený k rekonstrukci / modernizaci a nabízí širokou škálu budoucího využití. Může sloužit jako velkorysý rodinný dům, vícegenerační dům, chalupa nebo apartmánový dům. Na pozemku lze stavět ještě další stavbu. Možností je další rodinný dům, garáž, stodola apod.

V současném stavu má dům jedno nadzemní podlaží, částečné podsklepení a podkroví vhodné k vestavbě dalších obytných místností. Celková plocha domu je cca 283 m2 vč. podkroví. Sklep cca 21 m2. Obytná je aktuálně pouze část přízemí. Dům je připojen na elektřinu a obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do septiku s filtrem a vsakováním. Vytápění krbovými kamny. Ohřev vody přes el. bojler. Ve fotogalerii je pro představu uvedena jedna z možných podob domu.


Zajistíme Vám výhodné financování s možností převodu stávající hypotéky za výhodnějších podmínek. Bližší informace a více fotografií u makléře.

Informace

Typ nemovitosti

Rodinný dům
Stavební pozemek

Dispozice

Koupelna

Plocha

RD: 283 m2
Pozemek: 4371 m2

Podlaží

Rok výstavby

Lokalita

Jenišovice u Jablonce nad Nisou, Česko

Máte zájem o tuto nemovitost? 
Zanechte své údaje zde: 

Děkujeme za odeslání!

Budeme Vás kontaktovat hned, jak to bude možné.

bottom of page