top of page

BYTY V NOVOSTAVBĚ
LIBEREC

Růžodol I, Liberec 12, Česko

Cena

15.000 Kč

CELKOVÝ POPIS

Nabízíme k pronájmu byty ve zděné novostavbě bytového domu se zahradou. Zděný dům se nachází v Růžodole. Lokalita nabízí dobrou občanskou vybavenost. Nedaleko je centrum města i nákupní zóna sever (do 5 minut jízdy). Zastávka MHD je vzdálená cca 200 m. V blízkosti domu je dostatek parkovacích stání.

Jde o komorní projekt pouze o 6 bytech. Dům je zateplený a těsně před kolaudací. Všechny byty mají dispozici 2+1 (55 - 66 m2). Orientace je na jižní a západní stranu. V bytech jsou koupelny se sprchovým koutem a závěsným wc, kuchyně s kk do tvaru L. Všechny byty mají vlastní balkon. Balkony jsou zajímavě řešeny z dřevěné konstrukce s kovovým zábradlím. K dispozici jsou spotřebiče: vestavná horkovzdušná trouba, plynová varná deska, lednice a pračka. Vytápění probíhá pomocí vlastních plynových kotlů. V bytech je po celé ploše teplovodní podlahové topení. Na podlahách je ker. dlažba, nadstandardní dubová a laminátová podlaha. Díky své orientaci jsou byty dobře prosvětleny. Všechna okna jsou plastová.

Měsíční nájemné od 15.000 + zálohy na služby a energie na nájemce + provize jeden nájem a kauce dva nájmy. Více info u makléře. Doporučujeme.


Informace

Typ nemovitosti

Byt

Dispozice

2+1

Koupelna

1x

Plocha

55 - 66 m2

Podlaží

3

Rok výstavby

2020

Lokalita

Máte zájem o tuto nemovitost? 
Zanechte své údaje zde: 

Děkujeme za odeslání!Budeme Vás kontaktovat hned, jak to bude možné.

bottom of page